• Detail firmy

Izolace Tonhauser

Základní popis

Provádíme tepelné izolace pro TZB (rozvod potrubí topení,chladu, ZTI) a vzduchotechniky - tepelné, protihlukové Provádíme tepelné izolace pro TZB (rozvod potrubí topení,chladu, ZTI) a vzduchotechniky - tepelné, protihlukové a protipožární izolace s c

Adresa

Mazancova 3057/1
143 00 Praha 4 - Modřany

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71945334
DIČ:  CZ5612096721

Výrobky, činnosti

Provádíme tepelné izolace pro TZB

rozvod potrubí topení,chladu, ZTI) a vzduchotechniky - tepelné, protihlukové a protipožární izolace s crozvod potrubí topení,chladu, ZTI) a vzduchotec

Kontaktní údaje

E-mail: izolacetonhauser@seznam.cz
WWW: www.izolace-tonhauser.cz

Kontaktní osoba

Jozef Tonhauser - Jednatel

Mobil: 608 402 449
Další firmy v oboru

Büsscher & Hoffmann s.r.o.

Dodáváme hydroizolační asfaltové pásy z modifikovaného a oxidovaného asfaltu z výroby mateřského závodu v Rakousku. Nabízíme mPVC fólie pro hydroizolace střech a spodní stavby. Na trhu v České republice působíme již více než 20 let.

ATG Czech Republic s.r.o.

Naše společnost se specializuje na sanace vlhkého zdiva pro různé objekty. Vysoušení zdiva provádíme pomocí nízkotlaké injektáže a aplikace horizontální izolace zdiva. Nabízíme profesionální poradenství sanace vlhkých zdí a také analýzy škody vlhkého zdiva. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Tomáš Havel TAH

Jsme firma s vlastními zaměstnanci a na trhu jsme již od roku 1992. Na veškeré požadavky klientů se nám daří operativně reagovat ve velmi krátké době. Záběr prováděných činností je široký. Zajišťujeme stavby RD na klíč, zateplení fasád, izolaci spodních staveb, terénní úpravy okolo RD, bourací práce hydraulickým kladivem na UNC a další. Na zemní práce používáme vlastní zemní stroj UNC 60.