• Detail firmy

IZOLACE Kostík, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme kompletní služby v oblasti hydroizolace. Provádíme izolace plochých střech, teras, spodních staveb a základů proti zemní vlhkosti a ropným produktům, izolace zahradních jezírek a bazénů. Realizujeme izolace proti radonu. Nacenění zdarma.

Adresa

Zámoraví 909
763 61 Napajedla

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27691896
DIČ:  CZ27691896

Výrobky, činnosti

Hydroizolace střech.

Provádíme izolace plochých střech, teras, spodních staveb a základů proti zemní vlhkosti a ropným produktům, izolace zahradních jezírek a bazénů.

Kontaktní osoba

Antonín Kostík - Jednatel

Mobil: 603 287 521
E-mail: izolace.kostik@seznam.cz
WWW: www.izolace-kostik.cz
Další firmy v oboru

MOBEST, a.s.

Stavební společnost Mobest a.s. - specialista na suchou výstavbu. Sádrokartonové konstrukce včetně podhledů jak ze SDK, tak z minerálních, akustických či hygienických podhledů. Firma se také zabývá zateplením obytných budov. Působíme v ČR a na Slovensku.

TANDEM Group, spol. s r.o.

Zabýváme se revitalizací rodinných a obytných domů i průmyslových objektů. Provádíme revitalizaci budov od výměny oken a vchodových dveří, celkových oprav lodžií a balkónů, po opravy fasád a zateplení. Realizujeme průmyslové izolace tepelné, chladové izolace a zvukové izolace. V neposlední řadě stavíme sádrokartonové příčky a podhledy a střešní pláště.

Petrásek úklid

Hlavní náplní naší činnosti jsou úklidové práce, které provádíme zejména v Praze a okolí a na Příbramsku. Dále se zabýváme správou budov, zajišťujeme údržbu parkovišť a chodníků. Věnujeme se rovněž rekonstrukcím bytů a bytových jader. Vše v regionu Praha a Příbram.