• Detail firmy

IZOL - BAU s.r.o.

Základní popis

Provádíme izolace vlhkého zdiva podřezáváním, zarážením chromniklových desek, chemické netlakové a tlakové injektáže, sanační omítkové směsi. Dále hydroizolace spodních staveb, teras, balkónů, nádrží. Protiradonové izolace, izolace plochých střech.

Adresa

Nedokončená 920/3
405 02 Děčín VI - Letná

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27225755
  • Služby

Výrobky, činnosti

stavebnictví

Provádíme izolace vlhkého zdiva podřezáváním, zarážením chromniklových desek, chemické netlakové a tlakové injektáže, sanační omítkové směsi. Dále hyd

Kontaktní osoba

Mgr Zbyněk Večeřa - Jednatel

Telefon: +420 412 547 526
Mobil: +420 603 272 038
E-mail: bau-izol@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Pobočky

BAU IZOL JIŘÍ VEJRAŽKA
Nedokončená 920/3
405 02 Děčín

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Ing. Karel Kolský - STAVBY

Specializujeme se na stavební práce. Provádíme zateplování fasád, stavby a údržbu rodinných domů, stavby dřevostaveb, montáže a opravy střech, rekonstrukce domů a bytů a v neposlední řadě ruční výkopové práce. Všechny tyto služby vykonáváme v oblasti Ústí nad Labem.

Petr Sobotka

Naše společnost zajišťuje jeřábové práce s obsluhou. Provádíme zemní a výkopové práce, věnujeme se rovněž sanacím. Součástí poskytovaných služeb je i autodoprava Tatra sklápěčem T 815 83.

DV STAKON, spol. s r.o.

DVEŘE, OKNA. Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem výrobků fa DORMA. Dodáváme horní a podlahové dveřní zavírače, zámky, panikové uzávěry, regulátory postupného zavírání i elektromagnety. Nabízíme kování i příslušenství pro skleněné posuvné dveře a stěny. Dále komponenty na automatické posuvné dveře i sprchové kouty. Kompletní nabídka zboží na www.