• Detail firmy

IZ.Sklo Pelhřimov s.r.o.

Základní popis

Nabídka sklenářských prací, rámování obrazů, vrtání i broušení plochého skla, bezpečnostního skla ESG a VSG, výroba izolačních dvojskel.

Adresa

Hodějovická 2310
393 01 Pelhřimov

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28144261

Výrobky, činnosti

Sklenářské práce

Nabídka sklenářských prací, rámování obrazů, vrtání i broušení plochého skla.

Kontaktní údaje

E-mail: info@izsklo-pe.cz
WWW: www.izsklo-pe.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Váňa - Jednatel

Telefon: +420 565 332 725
Mobil: +420 601 302 505
Další firmy v oboru

Výroba skla - František Novák

Zabýváme se výrobou uměleckého skla. V malé huti vyrábíme repliky historického skla z období 2. - 18. století, např. sklenice na víno, poháry, karafy, lesní sklo, křišťálové i římské sklo. Naleznete nás v Dobroníně v okrese Jihlava, dodáváme však zákazníkům z tuzemska i zahraničí.

František Dobrovič

Specializujeme se na výrobu replik historického skla na zakázku. Orientujeme se zejména na repliky gotického a renesančního nápojového skla. Naší snahou je oživit staré řemeslo - ruční výrobu tzv. lesního a zeleného skla. Výrobou foukaného skla se zabýváme již od roku 2010. V nabídce naleznete: vázy, lahve, sklenice, popelníky, dózy, olejové lampy aj. Připravíme Vám dárkový set dle Vašeho přání.

Jaroslav Effmert - Skelná huť

Zabýváme se zakázkovou výrobou foukaného skla. Naše skelná huť je zajímavá tím, že kromě výroby běžného sortimentu skla, nabízíme předvádění výroby skla pro veřejnost. Od září do listopadu a od února do června zapalujeme pec na sklo pro zájemce, kteří se chtějí se sklářským řemeslem seznámit blíže. Termín návštěvy si můžete zarezervovat na webových stránkách firmy. Těšíme se na Vás!