• Detail firmy

IVO ZIELINA

Základní popis

Nosným programem je výroba sedacího, dřevěného a laminovaného kancelářského a bytového nábytku a kuchyňských linek včetně čalouněného nábytku, dále interiérové úpravy, schodiště, zábradlí, okna, ...

Adresa

U Studánky 1
400 07 Ústí nad Labem

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62193180
DIČ:  CZ6706150781
Rok založení:  1994
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Truhlářské práce

- opravy nábytku a výroba

Kontaktní údaje

Telefon: +420 475 200 546
Mobil: +420 777 666 251
E-mail: zielina.ivo@volny.cz
WWW: www.volny.cz/zielina.ivo

Kontaktní osoba

Ivo Zielina

Další firmy v oboru

PRŮMSTAV ŠTĚTÍ, a.s.

Provádíme veškeré stavební práce pro průmyslové stavby, pro stavby občanské vybavenosti i pro bydlení. Vyrábíme beton. Zajišťujeme tesařské, zámečnické a železářské práce. Působíme v regionech Litoměřice a Mělník.

Karel Doubek

Zabýváme se truhlářskou výrobou. Na zakázku vyrábíme schodiště, interiérové dveře, obložky, kuchyňské linky, vestavěné skříně a další nábytek. Pracujeme především s masivním dřevem, ale používáme i lamino a jiné materiály. Povrchové úpravy provádíme dle přání zákazníka. Vyrábíme i atypický nábytek. Neváhejte nás kontaktovat. Garantujeme 100% kvalitu a spokojenost.

Projekční kancelář Polerecký, spol. s r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zpracováváme kompletní projektovou dokumentaci staveb, provádíme autorský a technický dozor na stavbách. Klienti mohou vybírat z typových projektů rodinných domů nebo zabezpečíme individuální projekty zcela dle jejich přání a požadavků.