• Detail firmy

Ivo Studnička - EKOST

Základní popis

Výroba, prodej absorpčních materiálů na ropné produkty a chemikálie. Nabízíme textilní, sypké sorbenty, průmyslové utěrky, norné stěny, havarijní soupravy, popelnice, sudy, kontejnery, technické spreje Tectane a prostředky osobní hygieny Imbal Paper.

Adresa

Za Mostem 303/8
664 91 Ivančice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62179306

Výrobky, činnosti

Výroba, prodej

Výroba, prodej absorpčních materiálů na ropné produkty a chemikálie.

Kontaktní údaje

Mobil: 603 826 776
Mobil: 604 310 266
Fax: 518 632 051
E-mail: ekost@ekost.cz
WWW: www.ekost.cz

Kontaktní osoba

Ivo Studnička - Majitel

Další firmy v oboru

BENAX s.r.o.

Produkty ECODES pomáhají chránit Vaše zdraví. ECODES vyvíjíme, vyrábíme a distribuujeme jako bezchlorové dezinfekční prostředky. Pro vývoj a výrobu využíváme zkušeností a požadavků zákazníků s ohledem na způsoby využití a aplikací. ECODES dle inovativnímu složení, silnému a dlouhodobému účinku jsou bezkonkurenční. Nepoškozují povrchy, materiály a směsi.

BUILD POINT s.r.o.

Jsme společnost zabývající se kompletní nabídkou všeho, co se týká staveb. Poskytneme vám potřebný materiál, ochranné pomůcky a oděvy či uskutečníme vaše přání v realitu a postavíme vám váš dům snů od A až do Z.

Libor Gregorovič - vůně interiéru FrePro

Specializujeme se na prodej profesionálních vůní do interiérů FrePro. V nabídce máme různé interiérové vůně, vůně na WC, aromatická sítka do pisoárů, osvěžovače vzduchu a další. Zaměřujeme se také na vůně do kanceláří nebo do bytu. Nabízíme programovatelné osvěžovače vzduchu, vůně do osvěžovače vzduchu, vonné sítko do pisoáru a další.