• Detail firmy

Ivo Studnička - EKOST

Základní popis

Výroba, prodej absorpčních materiálů na ropné produkty a chemikálie. Nabízíme textilní, sypké sorbenty, průmyslové utěrky, norné stěny, havarijní soupravy, popelnice, sudy, kontejnery, technické spreje Tectane a prostředky osobní hygieny Imbal Paper.

Adresa

Za Mostem 303/8
664 91 Ivančice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62179306

Výrobky, činnosti

Výroba, prodej

Výroba, prodej absorpčních materiálů na ropné produkty a chemikálie.

Kontaktní údaje

Mobil: 604 310 266
Mobil: 603 826 776
Fax: 518 632 051
E-mail: ekost@ekost.cz
WWW: www.ekost.cz

Kontaktní osoba

Ivo Studnička - Majitel

Další firmy v oboru

KONTRAWEB, spol. s r. o.

Jsme společnost, která se specializuje na dodávku stavební chemie, se zaměřením zejména na přírodní kámen. Spolupracujeme s firmou BS-pro s.r.o., která je generálním partnerem pro dodávky stavební chemie firmy SOPRO určené pro pokládku obkladů a dlažeb. Rozumíme našemu oboru a zajímáme se o dlouhodobou spolupráci. Snažíme se vyhovět všem Vašim požadavkům, abyste se k nám chtěli vracet.

MORAVIACHEM abrasives s.r.o.

Nabídka kvalitního brusiva od našich tuzemských i zahraničních partnerů. Brusné nástroje jsou vyrobeny v mnoha modifikacích, vždy ve velké paletě hrubostí a velikostí, které zákazník požaduje. V doplňkovém sortimentu dále nabízíme chemii a pracovní pomůcky včetně potřeb pro úklid. Veškeré informace včetně katalogů výrobků naleznete na našich webových stránkách.

KARTES, s.r.o.

Specializací společnosti je prodej kartáčnického zboží. Dodáváme širokou škálu kartáčů, košťat, smetáků, úklidových a malířských potřeb.