• Detail firmy

Ivo Schäfer

Základní popis

Společnost se zabývá komisním prodejem a výkupem starožitných předmětů.

Adresa

Potoky 226
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  10565116
Rok založení:  1992
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- v sortimentu naleznete knihy, vinyly, autíčka, obrazy, grafiku, bronzové i umělecké plastiky, šperky a brože. Nabízí stříbro, porcelán, sklo, mince, lustry, svícny, svítidla, nábytek, zbraně, keramiku a vodní dýmky.

Kontaktní údaje

WWW: www.antik-zlin.cz

Kontaktní osoba

Ivo Schäfer - Majitel

Další firmy v oboru

Ivo Lešner

Zabýváme se prodejem a dovozem staršího, starožitného, ale i moderního nábytku ze Švýcarska. Nabízíme také prodej použitého nábytku z tuzemska. Dodáváme komody a vitríny, stoly a stolky, jídelní sestavy, použitý kancelářský nábytek, židle a skříně. Pro kompletní nabídku navštivte naše webové stránky. Dovážíme také bytové doplňky, dětský a zahradní nábytek. Zakoupené zboží, po dohodě, dovezeme.

CzechSouvenirs

Zaměřujeme se na výrobu, prodej a distribuci originálních ČESKÝCH značkových SUVENÝRŮ. Naše upomínkové předměty jsou vyráběné v Čechách. Dodáváme je do obchodních a hotelových sítí, firmám (pro obchodní partnery či kolegy ze zahraničí) i jednotlivcům (dárky zahraničním hostům či hostitelům). Věnujeme se i poradenství a obchodním službám pro řízení prodeje suvenýrů. Rádi poradíme i Vám.

Jaroslav Kindl - ANTIK

Zabýváme se výkupem a prodejem starožitností, mincí, investičního zlata nebo nemovitostí. Poskytujeme také odborné odhady. Zajišťujeme prodej a výkup stavebních či úklidových strojů a jejich pronájem. Nabízíme služby v oblasti vymáhání pohledávek.