• Detail firmy

Ivo Rudolský

Základní popis

Montáž a opravy vyhrazených elektrických zařízení. Výroba rozvaděčů. Provádění elektroinstalačních, natěračských a úklidových prací.

Adresa

Střelničná 1977/20
182 00 Praha 8 - Libeň

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13115138

Výrobky, činnosti

Montáž a opravy vyhrazených elektrických zařízení.

Výroba rozvaděčů. Provádění elektroinstalačních, natěračských a úklidových prací.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 606 610 511
E-mail: i.rudolsky@seznam.cz
WWW: www.elektrosluzbablesk.tym.cz

Kontaktní osoba

Ivo Rudolský - Jednatel

Další firmy v oboru

VT PROJECT s.r.o.

Jsme systémový integrátor projekční, prezentační a audiovizuální techniky. Naše portfolio služeb zahrnuje instalaci, servis a také prodej a pronájem techniky. Specializujeme se na ozvučení interiérů. Máme dlouholeté zkušenosti a jsme opravdovými profesionály v oboru. Kontaktujte nás, věříme, že budete s našimi službami a produkty maximálně spokojeni, jako množství klientů před Vámi.

EXPLEO s.r.o.

Nabízíme automatizované závlahové systémy - zajišťujeme dodávku i instalaci. Provádíme elektroinstalační práce všeho druhu. Zabýváme se realizací chytrých domů.

Ing. Miroslav VYBULKA

Zabýváme se výrobou a prodejem kvalitního nářadí pro elektromontážní práce. Nabízíme ruční hydraulické i mechanické nářadí - elektrohydraulické pohony, lisovací hlavice, nůžky na kabely, lisovací kleště, hydraulické nůžky, děrovací stroje, kabelové válečky a šrouby. Provádíme záruční i pozáruční servis a provozujeme půjčovnu nářadí.