• Detail firmy

Ivo Roznos

Základní popis

Provádíme seřízení geometrie kol, veškeré opravy vozů, provozujeme pneuservis a brzdové centrum. Prodáváme pneumatiky, náhradní díly a autodoplňky.

Adresa

Obřanská 130
614 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49934457

Výrobky, činnosti

Pneuservisy

Kontaktní údaje

E-mail: info@euro-pneu.cz
WWW: www.euro-pneu.cz

Kontaktní osoba

Ivo Roznos - Majitel

Mobil: +420 608 700 587

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Radomír Zvinger - LPG Autoservis

Specializujeme se na přestavby vozidel na LPG. Realizujeme servis LPG zařízení a revize LPG zařízení. Provádíme renovace autolaků u všech typů vozidel. Nabízíme uskladnění pneumatik, zimních i letních. Zabezpečujeme ruční mytí aut, interiérů, tepování sedaček a mnoho dalšího.

SUZONEX s.r.o.

Naše firma se zabývá dovozem a prodejem pneumatik pro nákladní, stavební a zemědělskou techniku a taky protektory. Naše portfolio zahrnuje téměř všechny značky na českém trhu. Uděláme vám nabídku na základě vašich požadavků, druhu provozu a vozového parku. Většina pneu je skladem, rozvoz zajišťujeme vlastní dopravou nebo spediční firmou. Nabízíme také služby mobilního pneuservisu.

PNEU-Myška s.r.o.

Poskytujeme služby autoservisu a pneuservisu v Českých Budějovicích. Provádíme veškeré běžné servisní opravy, geometrii, seřízení světel, nátěry podvozků, zajišťujeme STK. Prodáváme pneumatiky pro osobní i nákladní vozidla.