• Detail firmy

Ivo Otáhal

Základní popis

Umělecká agentura nabízí moderátory,konferenciéry,DJ,zpěváky,skupiny,varietní umělce,herce,imitátory,tanečnice,modelky,tlumočnice a překladatelky.

Adresa

Vranovská 74/31
614 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  40964655
  • Služby

Výrobky, činnosti

Kulturní agentury, umělecká činnost

provádí - organizační a zprostředkovatelské práce v kultuře

Kontaktní údaje

E-mail: otiv@seznam.cz
WWW: www.otiv.webmium.com

Kontaktní osoba

Ivo Otáhal - Majitel

Mobil: +420 607 919 853
Další firmy v oboru

Chironax, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej a servis zdravotnické techniky. Nabízíme především tuzemskou zdravotnickou techniku, ale i zahraniční přístrojovou technologii. Zajišťujeme dodávky zdravotnických přístrojů a zařízení na klíč, včetně odborné montáže, záručního a pozáručního servisu a poradenství. Poskytujeme také pronájem zdravotnické techniky. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

HORA ENERGY , s.r.o.

Společnost HORA ENERGY, s.r.o. se věnuje návrhu a realizaci úsporného osvětlení pro administrativní prostory, průmyslové a řemeslné prostory, skladovací prostory, obchodní prostory, prostory pro sportovní aktivity a venkovní osvětlení budov a kuminikací. Naše služby: Tvorba světelných projektů Výpočet návratnosti investice v závislosti na úspoře elektrické energie dodávka a montáž svítidel

NEWTON - LED Technology s.r.o.

Specializujeme se na výrobu, distribuci a prodej LED systémů. V naší nabídce naleznete LED žárovky, trubice, tuby a mnoho dalšího. LED svítidla vyrábíme pro interiérové, veřejné nebo průmyslové využití.