• Detail firmy

Ivo Novák - ŽAKET

Základní popis

Mapové vydavatelství, ofsetová tiskárna a knihárna, grafické studio, digitální tisk. Autoatlasy, mapy a městské plány, nástěnné mapy na zakázku. Tisk na vodovzdorné materiály ofsetem, tisk na voděodolné materiály digitálně.

Adresa

Slánská 381/10
163 00 Praha 6 - Řepy

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15873943
DIČ:  CZ6206290453
Rok založení:  1991
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Tisk, grafika

- kalendáře, letáky, katalogy, vizitky, pohlednice, samolepky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 210 083 570
Fax: +420 210 083 571
E-mail: info@zaket.cz
WWW: www.zaket.cz

Kontaktní osoba

Ing. Ivo Novák - Jednatel

Další firmy v oboru

BALKAN system s.r.o.

Nabízíme levný nízkonákladový tisk a kopírování v Liberci. I přes nízké ceny tisku zaručujeme zachování vysoké kvality. Dodáváme levné náplně do tiskáren, kvalitní inkoustové náplně, tonery a další. Prodejní a servisní středisko CISS (system průběžného doplňování inkoustu) pro domácnosti a firmy. Prodej CISS.

BETIS spol. s r.o.

Nabízíme kompletní marketingové, polygrafické, reklamní a grafické služby. Zajišťujeme grafické návrhy reklamy, potisk reklamních předmětů, tisk barevných plakátů, tisk barevných letáků, velkoplošný digitální tisk, tisk velkoformátové reklamy, tisk jednobarevných letáků, ofsetový tisk plakátů, tisk publikací, katalogů a brožur. Realizujeme digitální i ofsetový tisk.

Knihařství L & Z Praha

Zabýváme se knižními vazbami - tisk, kroužková vazba a termovazba, diplomové práce, bakalářské práce, oprava knih do knihoven a další.