• Detail firmy

Ivo Medek

Základní popis

Vyrábíme zásobníky pro cínové pájky. Půjčovna nářadí. Tvarované plechy z hliníku, al plechy a pásy, fólie.

Adresa

Bruntálská 207
793 51 Břidličná

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12670596

Výrobky, činnosti

Zásobníky pro cínové pájky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 554 286 425
E-mail: simelektro@seznam.cz
WWW: www.simelektro.cz

Kontaktní osoba

Ivo Medek - Majitel

Mobil: +420 603 207 823
Další firmy v oboru

F.M.T. Group s.r.o.

Výkup, prodej a modernizace použitých obráběcích a tvářecích strojů: vodorovné vyvrtávačky (horizontky), karusely, CNC obráběcí centra, brusky, frézky, soustruhy, lisy, tabulové a profilové nůžky, ohýbačky, zakružovačky, vrtačky, obrážečky, vysekávací stroje, pálicí stroje, lasery, drátové řezačky, stroje na ozubení, válcovačky závitů, hoblovky, pily na kov a další.

PAVLÍNEK s.r.o.

Zaměřujeme se na oblast vázacích prostředků, zvedací a manipulační techniky, ocelových lan, přivazovací techniky a souvisejícího sortimentu. Nabízíme ocelová lana, vazáky, vázací a jevištní techniku, montované zábradlí, nerezová lana, plošinové vozíky, obrtlíky, jeřábové kočky a háky, úhlové převodovky, lanové navijáky, vázací body či řetězy, lanové svorky, nerezová lanka, vázací popruhy a další.

MIKRA METAL s. r. o.

Zabýváme se prodejem hutního materiálu ocelového i hliníkového. V naší nabídce naleznete nerezové ocelové a hliníkové plechy a svitky, ocelové tyče, hliníkové desky, příruby, nerezové a hliníkové jekly, ocelové kulatiny, bezešvé trubky, svařovaná kolena, ocelové T-kusy, hliníkové trubky kruhové, ocelové duté tyče, nerezové svařované tyče, čtyřhrannou i šestihrannou ocel a mnoho dalšího.