• Detail firmy

Ivo Kraus

Základní popis

Nabídka poradenství, projekce, realizace. Prodej izolačního materiálu. Provádíme zateplování panelových i rodinných domů a ostatních staveb.

Adresa

Boženy Němcové 403
683 54 Otnice

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46984496

Výrobky, činnosti

Nabídka poradenství, projekce, realizace.

Nabídka poradenství, projekce, realizace. Prodej izolačního materiálu. Provádíme zateplování panelových i rodinných domů a ostatních staveb.

Kontaktní údaje

Mobil: 773 615 120
E-mail: ivo.kraus@email.cz
WWW: www.zateplovanikraus.cz

Kontaktní osoba

Ivo Kraus - Jednatel

Mobil: 774 999 007
Další firmy v oboru

UNICON spol. s r.o.

Firma na trhu působí především v oblasti výroby a montáže ocelových konstrukcí včetně opláštění. K našim realizacím nabízíme i komplexní dokumentaci. Dále zajišťujeme výrobu a prodej betonových prefabrikátů a jiné stavební konstrukce. Nabízíme stropní systémy, betonové patky, atypické sloupy, bednící betonové tvárnice a další. Veškeré informace a naše výroba na webových stránkách.

Stavím dům, a.s.

Nabízíme komplexní služby stavební firmy. Realizujeme rekonstrukce stavebních objektů, výstavbu rodinných domů, revitalizace bytových domů, dodatečné zateplení fasád, hodnocení energetické náročnosti budov, realizaci zpevněných ploch, demolice objektů, přepravu těžkých strojů, dodávku zakázkového nábytku, kuchyňských linek i vestavěných skříní na míru.

Hanks, s.r.o

Internetový prodej střešních a fasádních fólií, zahradních textilií, parozábran a příslušenství, jako jsou jednostranné i oboustranné lepící pásky, samolepící butylové elastomerové pásky, pěnové polyetylenové pásky, bezpečnostní rozřezávače fólií apod. Nabízíme kvalitní zboží za příznivé ceny, expresní doručení a při nákupu nad 5000,- Kč poštovné po ČR zdarma. Součástí služeb je technická podpora.