• Detail firmy

Ivo Kratochvíl

Základní popis

Provádím stavební práce a drobné terenní úpravy. Dále omítky, zdění a betony, zateplování fasád, opravy omítek v četně malování, okrasné zahrady, hydroizolace, zámková dlažba. Dodávka materiálu a barev od firem s dlouholetou zkušeností na trhu.

Adresa

Šimáčkova 290/123
628 00 Brno - Líšeň

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15222161
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavební práce a drobné terenní úpravy

Kontaktní údaje

E-mail: ivokrato@seznam.cz

Kontaktní osoba

Ivo Kratochvíl - Majitel

Mobil: +420 607 641 209

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

GRADIOR, spol. s r.o.

Specializujeme se na navrhování a realizaci divadelních prostor a techniky pro kina, kulturní i multifunkční zařízení. Realizujeme divadelní osvětlení, elektroakustiku, mechanizace jeviště pro horní i dolní sféru. Dodáváme divadelní techniku, divadelní rekvizity, látkové vybavení apod. Zabezpečujeme zateplení fasád domů či rekonstrukce balkónů a lodžií.

ROLOSTAV s.r.o.

Zaměřujeme se především na výškové práce za pomoci horolezeckého vybavení. Výhodou je, že ušetříte své finance za lešení či montážní plošiny. Dále nabízíme malířské a natěračské práce. A nejen to. Prodáváme širokou škálu interiérových dveří a stínící techniky, jako jsou žaluzie, rolety, markýzy apod.

DAVSON PLOTY

Provádíme kompletní servis, dodávku a montáž oplocení na klíč - drátěné oplocení PVC, zinek, dřevěné a průmyslové oplocení, podezdívky, brány na elektrický pohon. Dále dodáme zámkovou dlažbu, okapové chodníky, zámečnické práce, zábradlí, mříže. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich internetových stránkách.