• Detail firmy

Ivo Koláček

Základní popis

Nabídka elektroinstalačních prací v oblasti domovních i průmyslových objektů. Montáže stavebních přípojek, hromosvodů a domácích telefonů.

Adresa

Čebín 489
664 23 Čebín

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69662134
DIČ:  CZ7404163855

Výrobky, činnosti

Nabídka elektroinstalačních prací

Nabídka elektroinstalačních prací v oblasti domovních i průmyslových objektů. Montáže stavebních přípojek, hromosvodů a domácích telefonů.

Kontaktní údaje

E-mail: kikelektro@seznam.cz
WWW: www.kikelektro.cz

Kontaktní osoba

Ivo Koláček - Majitel

Mobil: 608 631 779
Další firmy v oboru

SBD, spol. s r.o.

Hlavním zaměřením společnosti je kompletní stavební činnost. Realizujeme výstavbu a rekonstrukce RD a průmyslových objektů, rekonstrukce bytů, revitalizace panelových domů a zateplení fasád. Rekonstruujeme rovněž parovody. Realizujeme projekty dotované z programu "Zelená úsporám", na základě našeho členství v SOD (Seznam odborných dodavatelů). Našimi zákazníky jsou přední české firmy a organizace.

ROLOSTAV s.r.o.

Zaměřujeme se především na výškové práce za pomoci horolezeckého vybavení. Výhodou je, že ušetříte své finance za lešení či montážní plošiny. Dále nabízíme malířské a natěračské práce. A nejen to. Prodáváme širokou škálu interiérových dveří a stínící techniky, jako jsou žaluzie, rolety, markýzy apod.

VHZ-DIS, spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu zařízení pro vodohospodářské stavby, dodávky staveb a projekční a poradenské služby. Zajistíme projekci a dodávku technologických celků pro čistírny odpadních vod, čerpací stanice, úpravny vody, vodojemy, vodní hospodářství pro průmysl, bioplynové stanice. Technologické celky také rekonstruujeme a modernizujeme.