• Detail firmy

Ivo Hrbáček

Základní popis

Našim klientům tak můžeme nabídnout jedinečnost a originalitu při navrhování logotypů, grafických manuálů, merkantilu, letáků, prospektů, katalogů, výročních zpráv, pozvánek, oznámení, obalových materiálů, etiket, prostředků na podporu prodeje atd.

Adresa

Jožky Jabůrkové 560/1
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46557768
Rok založení:  1995
Počet zaměstnanců:  5
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výhodná řešení pro logotypy podniků, grafické služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 420 271
Mobil: +420 777 766 890
Fax: +420 585 421 914
E-mail: algraf@mbox.vol.cz
E-mail: algraf@algraf.cz
E-mail: instalace@algraf.cz
WWW: www.algraf.cz

Kontaktní osoba

Ivo Hrbáček - Majitel

Pavel Kuba - Generální ředitel

Mobil: +420 777 766 882
E-mail: instalace@algraf.cz
Další firmy v oboru

CODEWARE, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou systémů automatické identifikace, systémy elektronické evidence tržeb EET, pokladní systémy pro E- tržby. Nabízíme komplexní RFID řešení, čtečky čárových kódů, čtečky 2D kódů, tiskárny čárových kódů, etiket a štítků, samolepicí etikety, TTR pásky, mobilní terminály, dotykové pokladní systémy, pokladní periferie a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní servis.

Alžběta Ježková

Alžběta Ježková nabízí návrh log, logodesign, webovou grafiku a webdesign, tištěnou grafiku, fashion design, ilustrace a postprodukce.

QSDATA

Zajišťujeme kompletní služby v oblasti snímačů a tiskáren čárových kódů. Dodáváme systémy čárových kódů, RFID, tiskárny, snímače, přenosné terminály pro sběr dat včetně spotřebního materiálu, jako jsou etikety, barvící pásky TTR, textilní visačky a mnoho jiného. Kompletní sortiment zboží naleznete na našich webových stránkách.