• Detail firmy

Ivo Fučík

Základní popis

Poskytujeme komplexní elektroinstalační práce (rozvody domů a bytů, hromosvody, anténní technika, EZS, domácí telefony, atd.). Pro více informací shlédněte naši webovou prezentaci.

Adresa

Moravičany 249
789 82 Moravičany

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64967379

Výrobky, činnosti

Elektroinstalační práce

Kontaktní údaje

E-mail: ivo.fucik@seznam.cz
WWW: www.ivo.fucik.sweb.cz

Kontaktní osoba

Ivo Fučík - Majitel

Telefon: +420 732 974 195
E-mail: ivo.fucik@seznam.cz
Další firmy v oboru

KULATÝ - ELEKTRO, s.r.o.

Věnujeme se dodávce elektromontážních prací objektů občanské výstavby průmyslu i zemědělství. Při elektromontážích Vám nabízíme vypracování projektů a provedení montáží, revizí, oprav kabelových vedení a ostatní práce. Zajistíme Vám vypracování kompletní cenové kalkulace na základě projektové dokumentace, poradenství a kontrolu zařízení. Nabízíme i práce s montážní plošinou a jádrovým vrtákem.

Petr Telíšek

Naše společnost se zaměřuje především na rekonstrukce interiérů. Prodáváme a montujeme dekorační obkladové panely ABITIBI včetně doplňků, jako jsou lišty, lepidla atp. Dodáváme rovněž veškeré vybavení koupelen, a to jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Zajistíme instalatérské práce - vše Vám odborně namontujeme, rádi Vám poradíme a navrhneme řešení na míru Vašim požadavkům.

Rostislav Faltýnek

Zabýváme se prodejem a montáží wifi, satelitní techniky a počítačů. Nabízíme opravy, servis a instalace počítačů. Zajišťujeme správu podnikových nebo soukromých sítí. Zaměřujeme se na programování webových stránek.