• Detail firmy

Iveta Zuskarová

Základní popis

Společnost se specializuje na krátkodobé i dlouhodobé pronájmy osobních automobilů, dodávek i mikrobusů.

Adresa

Mexiko 823
742 85 Vřesina

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48785377
Rok založení:  1993
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- 200 km/den v ceně, nad limit 2,00 Kč/km, přistavení do místa trvalého bydliště nebo sídla firmy - v rámci Ostravy ZDARMA, autopůjčovna je dostupná 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, zajištění veškerých servisních prohlídek vč. výměny pneumatik, atd...

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 888 172

Kontaktní osoba

Iveta Zuskarová - Majitel

E-mail: iveta.zuskarova@auto-zuskarova.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Minova Bohemia s.r.o.

Naše společnost Vám zajišťuje materiál pro hornictví a stavebnictví. Nabízíme Vám materiál pro injektáž, kotvení a sanace. Možnost dodání i dalších hornických a stavebních materiálů, jako jsou PUR patrony, lepicí ampule, pakry a injektory a další. Zajistíme technické návrhy a odborné poradenství v oblasti injekčních a kotevních technologií a technický dozor nad prováděním speciálních prací.

G&P SERVIS MORAVA s.r.o.

Zabýváme se prodejem, servisem a pronájmem vysokozdvižných, nízkozdvižných, paletizačních vozíků a manipulační techniky. Zajišťujeme rovněž dodávky náhradních dílů a příslušenství pro námi dodávané vozíky a zdvihovou techniku. Záruční i pozáruční servis provádíme po celé České republice mobilními dílnami. Součástí poskytovaných služeb je i poradenství v oblasti manipulační techniky.

J.a.r.i.n.a gastro s.r.o.

Poskytujeme kompletní ekonomický, účetní a daňový servis pro podnikatelské subjekty. Věnujeme se zakládání obchodních společností na klíč - akciové společnosti i společnosti s.r.o. Zprostředkováváme krátkodobé i dlouhodobé pronájmy kanceláří či flexibilní pronájmy sídel společnosti na lukrativní adrese v centru Ostravy. Nabízíme možnost pořádání firemních akcí v malebných Jeseníkách.