• Detail firmy

Iveta Židlíková

Základní popis

Prodej a úpravy květin, tvorba a prodej kytic, věnců, dekorací, aranžování k různým příležitostem.

Adresa

Albertova 4059/19
767 01 Kroměříž

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02052814
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Prodej a úpravy květin

Nabízím svatební a smuteční vazbu, vazbu kytic a tvorbu věnců pro různé příležitosti. Při objednávce nad určitou peněžní částku poskytnu slevu (5-10% podle ceny).

Kontaktní údaje

E-mail: Kvetinarstvi.Iveta@seznam.cz

Kontaktní osoba

Iveta Židlíková - Majitel

Mobil: +420 774 921 251
E-mail: Kvetinarstvi.Iveta@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Květiny Slunečnice s.r.o.

Zajišťujeme internetový prodej vázaných kytic pro všechny příležitosti. Dodáváme čerstvé květiny a aranžmá do hotelů, restaurací, butiků a dalších interiérů. Nabízíme kompletní svatební květinový servis a dodávku květin po Praze a přilehlém okolí.

KVĚTINY STUDIO DETAIL

Květiny Studio detail se zaměřuje na květinové výzdoby, rozvoz květin, dodávky květinové výzdoby na recepce, svatby, oslavy, významné životní události a další. Dlouhodobě se věnujeme aranžování a tematické květinové výzdobě pro kanceláře a všechny druhy soukromých i veřejných interiérů. Vybrat si můžete z široké nabídky nejen řezaných květin a rádi se přizpůsobíme Vašim konkrétním požadavkům.

KVĚTINY KAPROVKA

Zajišťujeme kvalitní květinový servis. Specializujeme se na kompletní realizaci květinové výzdoby pro různé společenské akce - narozeniny, svatby, ale i pohřby. Dodáváme dárkové kytice, suchou vazbu a kytice z řezaných květin.