• Detail firmy

Iveta Šťastníková

Základní popis

Dodavatel drogerie V současné době patříme svým obratem k nejvýznamnějším velkoobchodům v daném oboru na českém trhu. Máme vlastní autopark pro rozvoz

Adresa

Poštovní 533
749 01 Vítkov

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46107932

Výrobky, činnosti

Dodavatel drogerie

Kontaktní údaje

Telefon: +420 556 300 153
Mobil: +420 603 265 529
E-mail: ivetastastnikova@seznam.cz
WWW: www.arix.cz

Kontaktní osoba

Iveta Šťastníková - Majitel

pan Šťastník

Další firmy v oboru

DISTRIBUCE DETERGENTŮ s.r.o.

Zabýváme výrobou a maloobchodním i velkoobchodním prodejem specializované čistící a prací chemie. Dodáváme tekuté škroby, avivážní prostředky, sypké a tekuté prášky na praní, odstraňovače skvrn, mycí prostředky na nádobí nebo dávkovací čistící prostředky. Veškeré produkty můžete zakoupit jak v malém, tak ve velkém množství.

Studio Spirála s.r.o.

Zaměřujeme se na vše, co Vám pomůže v přímé komunikaci mezi Vámi a Vašimi zákazníky. Navrhujeme a vyrábíme kovové či dřevěné stojany a promo stánky, prezentační stojany i stánky, dárkové předměty, prodejní ostrovy tištěné vůně a světelnou reklamu. Specializujeme se na voňavý aroma marketing. Zabýváme se výrobou rozkládacích stánků.

Marcela Bohuslavová

Moje původní profese je bylinářka, profesionálně se bylinkám věnuji již více než 15 let. Poskytuji bylinné poradenství, prodávám přírodní bylinné čaje, bylinnou kosmetiku, aromaterapii, drahé kameny, svíčky, vonné tyčinky a mnoho dalšího. O bylinkách rovněž přednáším. Nabízím jednorázové přednášky i kurzy.