• Detail firmy

Iveta Riederová

Základní popis

Navštivte nás a využijte nabídky kvalitní manikúry, pedikúry a depilace voskem a spoustu dalších služeb. Zajímavé slevy pro věrné klienty.

Adresa

Žitná 1481/1
621 00 Brno - Řečkovice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71774335

Výrobky, činnosti

Manikúra a pedikúra

Kontaktní údaje

E-mail: iveta@brnopedikura.cz
WWW: www.brnopedikura.cz

Kontaktní osoba

Iveta Riederová - Majitel

Mobil: +420 731 371 353
E-mail: iveta@brnopedikura.cz
Další firmy v oboru

Royal Jessica s.r.o.

Jsme výhradní dovozci luxusní kosmetiky značky JESSICA. Nabízíme JESSICA GELeration - gellak UV, Jessica Zen Spa® pedikúra a P.Shine. Zajišťujeme odborná školení, semináře a rekvalifikační kurzy.

ANTIZ spol. s r.o.

Hlavní obchodní činností společnosti je dovoz a distribuce profesionální kosmetické značky BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT. Společnost je jejím výhradním dovozcem pro Českou a Slovenskou republiku. Provozuje vlastní luxusní salon v centru Prahy. Ve svém školícím centru realizuje odborné kosmetické semináře a školení. Další činností je pořádání rekvalifikačních kurzů. Provozuje vlastní e-shop.

Barbora Růžičková

Specializuji se na komplexní služby vizážistky a stylistky. Poradím při nákupech, sladíme Váš šatník s novými kousky, najdeme vhodné kombinace tak, abyste se cítili dobře. Neudělám z Vás jiného člověka, podtrhnu Vaše rysy. Poskytuji poradenství a služby v oblasti líčení. Nalíčím na společenské akce, svatby nebo na focení. Ráda bych, abyste se po konzultaci se mnou cítili sebejistě a sami sebou.