• Detail firmy

Iveta Panochová

Základní popis

MASÁŽE-BYLINY-AKUPRESURA

Adresa

Vražkov 69
413 01 Vražkov

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  04026390

Výrobky, činnosti

Poradna Tradiční čínské medicíny

TČM může pomoci při nejrůznějších potížích jako jsou např. gynekologické problémy, bolesti hlavy, zažívací potíže, únava, kožní problémy, potíže s pohybovým aparátem jako jsou spasmy v oblasti krční a bederní páteře, kyčle, kolene, ramene apod

Kontaktní údaje

E-mail: panochova.iveta@seznam.cz
WWW: poradna-tcm.webnode.cz/

Kontaktní osoba

Iveta Panochová - Majitel

Mobil: +420 773 251 804
E-mail: panochova.iveta@seznam.cz
Další firmy v oboru

Obchody Milota s.r.o.

Specializujeme se na přímý dovoz a prodej léčivých bylin, superpotravin a přírodních doplňků stravy. Dovážíme zelené doplňky stravy, léčivé byliny a rostliny, léčivá semínka a oleje, peruánské byliny a kapsle, přírodní rostlinné silice, včelí pyl, plody rakytníku, relaxační ušní svíce, polštáře s pohankovými slupkami, lněné výlisky, lněný olej panenský, Bio zelená mladá pšenice a mnoho dalšího.

EK-trade s.r.o.

Dovoz a prodej čerstvých řezaných bylinek z Izraele. Velkoobchod a maloobchod s mátou, bazalkou, rozmarýnem, tymiánem, koriandrem, estragonem, mini saláty, jedlými orchidejemi a dalšími. Rozvoz bylinek do barů, restaurací, domácností.

PŘÍRODNÍ MEDICÍNA

Jsme výhradní dovozci do ČR lékařských zdravotních přístrojů SALIN – Domácí solná jeskyně, nepostradatelných pro léčbu: dýchacích cest, alergií, astma, bronchitidy, zánětů dutin, hrtanu aj. Povzbuzují imunitní systém. Dále světoznámé značky HOFIGAL, která je na trhu již od r. 1990 - doplňky stravy s netradičním spojením bylin, bio čaje, bylinné čaje, gemoderiváty, tinktury, esenciální oleje atd.