• Detail firmy

Iveta Kysová

Základní popis

Nabízíme kurzy angličtiny, španělštiny, francouzštiny, němčiny, italštiny, ruštiny a arabštiny pro firmy. Nabízíme kurzy angličtiny, španělštiny, francouzštiny, němčiny, italštiny, ruštiny a arabštiny pro firmy.

Adresa

Zahradní 621
735 14 Lutyně

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  68195117

Výrobky, činnosti

Nabízíme kurzy jazyků pro firmy

Nabízíme kurzy angličtiny, španělštiny, francouzštiny, němčiny, italštiny, ruštiny a arabštiny pro firmy.

Kontaktní údaje

E-mail: info@jazyky-kiss.cz,

Kontaktní osoba

Iveta Kysová - Majitel

Mobil: +420 731 769 162
E-mail: info@jazyky-kiss.cz,
E-mail: iveta.kysova@seznam.cz
WWW: jazyky-kiss.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ing. Petr Holub

Provádíme revize zdvihacích zařízení a prohlídky ocelových konstrukcí. Zajišťujeme školení obsluhy zdvihacích zařízení, zpracování analýz rizik, zvláštní posouzení zdvihacích zařízení. Poskytujeme poradenství v oblasti strojírenství, hutnictví, energetiky, stavebnictví či architektury.

Barbara Kolebacz ÚČTO BARBARA

Věnujeme se vedení účetnictví pro FO i PO. Poskytujeme komplexní daňové služby a poradenství. Pro firmy a organizace zabezpečujeme daňový i mzdový servis. Rovněž provádíme kontroly a rekonstrukce účetnictví. Vedeme kurzy a školení účetnictví a také akreditovaný rekvalifikační kurz účetnictví.

Štěpán Juřička

Nabízíme poradenství a školení v oblasti BOZP a PO. Zajišťujeme zpracování dokumentace BOZP, pracovních rizik, šetření pracovních úrazů, kontroly BOZP a PO, revize hydrantů a hasicích přístrojů, posouzení požárního nebezpečí, zpracování bezpečnostních pokynů, vypracování směrnic pro lékařské prohlídky a mnoho dalšího.