• Detail firmy

Iveta Kuzmová

Základní popis

Nabízíme výpočetní a kancelářskou techniku, software - hardware - správa sítí, realizaci internetových stránek, reklamy, vizitky a letáky.

Adresa

Hejnická 376
464 01 Raspenava

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  74992708
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Nabízíme

výpočetní a kancelářskou techniku, software - hardware - správa sítí, realizaci internetových stránek, reklamy, vizitky a letáky.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 731 377 278
E-mail: pcware@email.cz
WWW: www.betonoveploty-liberec.cz

Kontaktní osoba

Iveta Kuzmová - Majitel

Další firmy v oboru

AUTOPLACHTY KAMIL KUDLÁČEK

Specializujeme se na výrobu a dodávku plachet pro průmyslové, technické i rekreační využití. Dodáváme shrnovací, celní i tuzemské autoplachty. Rovněž nabízíme reklamní billboardy a transparenty z plachtoviny, párty stany, stánky, výčepní pavilony či skladovací haly. Pro všechny naše výrobky zajišťujeme servis včetně dodání veškerých náhradních dílů.

COPIA Liberec s.r.o. - pronájem kopírovacích strojů

Zaměřujeme se na prodej i pronájem kopírovací techniky, tiskáren a multifunkčních zařízení. Zároveň dodáváme sportovní trofeje, poháry, skleněné broušené trofeje, vavřínové věnce apod. Zajišťujeme potisk triček, hrnků, polštářů, látkových tašek, reklamních a dárkových předmětů. Realizujeme velkoformátový tisk plakátů, bannerů apod.

LAMA STONE s.r.o.

Specializujeme se na laserové gravírování a řezání organických materiálů. Realizujeme gravírování do dřeva, laserové gravírování kovů, laserové gravírování plastů, laserové gravírování kůže, řezání papíru laserem a gravírování skla laserem. Zabezpečujeme 3D obrábění laserem v kusové nebo sériové výrobě.