• Detail firmy

Iveta Havlická

Základní popis

Zabýváme se prodejem a instalací kamerových a zabezpečovacích systémů. Dále nabízíme prodej i servis výpočetní a kancelářské techniky.

Adresa

Jubilejní 308/40
700 30 Ostrava - Hrabůvka

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01413597
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zabezpečovací systémy

Kontaktní údaje

Mobil: 607 012 902
Mobil: +420 608 118 161
E-mail: obchod@kamiz.cz
WWW: www.kamiz.cz

Kontaktní osoba

Iveta Havlická - Majitel

Telefon: +420 608 118 161
Další firmy v oboru

ABAX servisní centrum s.r.o.

Zabýváme se profesionálním servisem IT zařízení. Provádíme servis notebooků a tabletů, servis smartphonů, iPhonů a iPadů, servis laserových tiskáren, instalace software a hardware, expresní servis počítačů a notebooků, odheslovaní operačního systému a BIOSu, záchranu a obnovu dat, renovaci tonerů a kartridží, diagnostiku závady počítače, servis kamer a mnoho dalšího.

Ing. Vít Sláma

Nabízíme servis výpočetní techniky, sestavení počítačů, návrhy a realizace rozvodů datových sítí, instalace softwaru či odvirování počítačů.

HTelektroinstalace & Servis s.r.o.

Realizujeme nové elektroinstalace, rekonstrukce a opravy starých rozvodů, pravidelnou údržbu elektroinstalací a elektrorevize jak pro domácnosti, tak i pro firmy. Provádíme výměnu HDV, elektroměrových skříní, kamerových systémů, anténních a satelitních rozvodů, opravy a instalace hromosvodů, montáž a údržbu protipožárních přepážek. Zajišťujeme zednické, malířské, a po dohodě, i úklidové práce.