• Detail firmy

Iveta Fukárková

Základní popis

Nabízíme vedení účetnictví, daňové evidence a mezd včetně personalistiky. Daňová přiznání fyzických i právnických osob. Rekonstrukce účetnictví.

Adresa

Michalovice 52
293 01 Mladá Boleslav

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48946826
DIČ:  CZ6459301321
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  1
  • Služby

Výrobky, činnosti

Jednoduché účetnictví

Kontaktní údaje

Telefon: +420 777 826 368
E-mail: ivetafukarkova@seznam.cz
WWW: www.ucto-fukarkova.cz

Kontaktní osoba

Iveta Fukárková - Majitel

Mobil: +420 777 826 368
E-mail: ivetafukarkova@seznam.cz
Další firmy v oboru

pobaltí.cz economica s.r.o.

Specializujeme se na účetní poradenství a vedení účetnictví. Zpracováváme daňová přiznání pro fyzické i právnické osoby, zajišťujeme výpočty mezd a vedení personalistiky. Našim klientům nabízíme zastupování na úřadech.

PATAKI s.r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti zpracování účetnictví a daní. Nabízíme vedení účetnictví a vedení mzdové agendy pro menší firmy a podnikatele. Zajišťujeme zpracování daňových přiznání a uzávěrek. Součástí poskytovaných služeb je i daňové a finanční poradenství. Působíme v Praze a ve Středočeském kraji. S vedením účetnictví máme dlouholeté zkušenosti, neváhejte se na nás obrátit i vy!

APALUCHA, s.r.o.

Zabýváme se vedením účetnictví a zpracováním daňových příznání pro firmy i jednotlivce. Zpracujeme pro Vás přehledy pro zdravotní pojišťovny a úřady státní správy, věnujeme se i externímu zpracování mezd a kompletní účetní agendy. Vedeme účetnictví firmám v oblasti Kutná Hora, Kolín, Čáslav, Uhlířské Janovice a okolí.