• Detail firmy

Iveta Foltová

Základní popis

Nabízíme kompletní svatební servis. Provozujeme půjčovnu luxusních svatebních a společenských šatů. Zajistíme také oznámení, pozvánky, služby kadeřnice a vizážistky, pořádání obřadu i svatební hostiny včetně živé hudby.

Adresa

Dvouletky 1207/74
700 30 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  44778384
  • Služby

Výrobky, činnosti

Kompletní svatební servis

Kontaktní údaje

Telefon: +420 605 819 582
Mobil: +420 608 172 329
E-mail: salonlaura@salonlaura.cz
WWW: www.salonlaura.cz

Kontaktní osoba

Iveta Foltová - Majitel

Mobil: +420 608 637 959
Další firmy v oboru

Michaela Jeklová - Krejčovství

Nabízíme zakázkové šití látkových i kožených věcí a provádění oprav oděvů i kožených. Šijeme halenky, sukně kostýmy, šaty, kalhoty, bundy, kabáty, společenské a svatební šaty, kabelky a jiné doplňky na Vaše přání. Navrhujeme a vyrábíme střihy dle Vašich přání.

G&P SERVIS MORAVA s.r.o.

Zabýváme se prodejem, servisem a pronájmem vysokozdvižných, nízkozdvižných, paletizačních vozíků a manipulační techniky. Zajišťujeme rovněž dodávky náhradních dílů a příslušenství pro námi dodávané vozíky a zdvihovou techniku. Záruční i pozáruční servis provádíme po celé České republice mobilními dílnami. Součástí poskytovaných služeb je i poradenství v oblasti manipulační techniky.

HYDOR s.r.o.

Poskytujeme kompletní práce v oblasti rekonstrukcí rodinných domů. Věnujeme se komplexní stavební činnosti, zednickým a zemním pracím. Dále provádíme výstavbu inženýrských sítí a další služby spjaté s rekonstrukcí domů. Samozřejmostí je i zajištění materiálu a jeho dovoz na určené místo. V případě potřeby nabízíme i pronájem stavebních strojů a kontejnerovou dopravu. Vše rychle a kvalitně.