• Detail firmy

Iveta Benešová

Základní popis

Svým klientům firma nabízí kompletní reklamní a marketingové služby dle požadavků zákazníka, zahrnující mediální a tištěnou reklamu, vypracování marketingové strategie, výzkum trhu, výzkum reklamy, testování tržní úspěšnosti, podporu prodeje atd.

Adresa

U Borku 245
533 74 Horní Jelení

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  72903414
DIČ:  CZ8253243306
  • Služby

Výrobky, činnosti

Reklamní a marketingové služby

Kontaktní údaje

Mobil: +420 739 272 809
E-mail: info@prospectclub.cz

Kontaktní osoba

Ing. Tomáš Peška

Další firmy v oboru

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.

NEON Burianová, s.r.o.

Světelná a nesvětelné plastická loga a nápisy prosvětleny LED diodami. Nápisy z neonových trubic. Světelné panely a výstrče prosvětleny LED diodami nebo zářivkami. Dále nápisy z tvrzeného polystyrenu, tisk plakátů, polepy výloh, velkoplošný tisk a polep aut. Vše pro vaši reklamu od návrhu přes výrobu a montáž. Servis po celou dobu životnosti.

MKR GROUP - eu, s.r.o.

Společnost provozuje unikátní projekt Mobilbar. Jedná se o jedinečné luxusní mobilní zázemí pro váš EVENT, VIP, ROADSHOW, PROMOTION, PARTY, FIREMNÍ VEČÍREK, SVATBU atd. Díky své konstrukci a technologii je využitelný po celý rok a v jakémkoli počasí.