• Detail firmy

IVes ING s.r.o.

Základní popis

Inženýrská činnost, statika a dynamika staveb Dodávky staveb - výroba a montáž ocelových konstrukcí a opláštění Rodinné domy a haly na klíč, sportovní haly a konstrukce pro basketbal ajiné sporty

Adresa

Zábrdovická 15/16a
615 00 Brno - Zábrdovice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60708239

Výrobky, činnosti

Projekční činnost.

Inženýrská činnost, statika a dynamika staveb Dodávky staveb - výroba a montáž ocelových konstrukcí a opláštění Rodinné domy a haly na klíč,

Kontaktní údaje

Telefon: 545 241 475
E-mail: info@ivesing.cz
WWW: www.ivesing.cz

Kontaktní osoba

Ing. Ivo Veselý . - Jednatel

Ing Klíma. .

Další firmy v oboru

SAFETY PRO s.r.o.

Nabídka služeb v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany. Inženýrská činnost a koordinátor BOZP na stavbách. Revize vyhrazených technických zařízení.

AMTECO spol. s r.o.

Dodáváme technologické linky pro dopravu, průmyslové váhy a dávkovací zařízení sypkých materiálů. Prodáváme pásové dopravníky, šoupátkové uzávěry, komorové podavače a navazující skluzové váhy. Nabízíme zařízení pro navažování a dávkování sypkých materiálů, pneumatickou dopravu pro sypké materiály, pásové podavače vážící, posuvná zařízení pro železniční vlečky.

AR projekt, s.r.o.

Projekční kancelář v Brně. Specializujeme se na zpracování územních plánů měst a obcí. Vypracováváme projektové dokumentace staveb pro územní řízení, zajišťujeme architektonické práce, urbanistické projekty včetně územních studií a regulačních plánů. Zabýváme se inženýrskou činností.