• Detail firmy

IVENT PRO s.r.o.

Základní popis

Naše činnost je zaměřena zejména na komplexní dodávky a servis v oblasti TZB, především pak v oborech vzduchotechnika, klimatizace a chlazení.

Adresa

Vinohrady 10
639 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29360846

Výrobky, činnosti

Klimatizace

Kontaktní údaje

E-mail: info@iventpro.cz
WWW: www.iventpro.cz

Kontaktní osoba

KAREL HÁNA - Prokurista

Telefon: +420 601 200 420

Ing. PETR JANDA - Jednatel

Ing. MICHAL MRVA - Jednatel

Další firmy v oboru

T E V O X spol. s r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti voda - topení - plyn. Zabýváme se rovněž stavební činností. Zajišťujeme montáže výměníkových a předávacích stanic, vzduchotechniky a chlazení. Zaměstnáváme odborně vyškolené pracovníky různých profesí, pro veškeré činnosti, které provádíme. Záruka na námi provedené práce je od 24 do 60 měsíců, po celou dobu zajišťujeme servis do 24 hod. od nahlášení závady.

Eberspächer Tageslichttechnik s.r.o.

Naše společnost Eberspächer Tageslichttechnik s.r.o. se specializuje na systémy denního prosvětlení, systémy větrání, systémy požárního odvětrání a požární bezpečnosti staveb. Vyrábíme vlastní produkty a dodáváme kompletní projekty požárního odvětrání budov.

Roman Filip - RFI servis

Činnost naší společnosti je zaměřena na dodávky, montáž a servis vzduchotechnických, klimatizačních a chladících zařízení. Zajišťujeme rovněž revize plynových zařízení. Kompletní informace o službách, které poskytujeme, naleznete na našich webových stránkách.