• Detail firmy

IVEK-topení s.r.o.

Základní popis

Instalujeme podlahové a radiátorové topení, plynové i elektrické kotle a ohřívače TUV.

Adresa

Na slupi 1485/10
128 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27890031

Výrobky, činnosti

Podlahové a radiátorové topení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 923 462
Mobil: +420 602 209 507
E-mail: info@ivek-topeni.cz
WWW: www.ivek-topeni.cz

Kontaktní osoba

Ivica Hrvačič - Jednatel

Další firmy v oboru

S & S TZB, s.r.o.

Věnujeme se dodávkám, montáži a projektování vzduchotechniky a klimatizace. Zabýváme se výrobou vzduchotechnického potrubí, montáží sanity, dodávkou ÚT a další. Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti výroby koncových elementů. Dodáváme a montujeme ocelové, plastové a měděné rozvody. Rádi vyhovíme Vašim individuálním požadavkům a přáním.

Správa budov Kloubec

Zajišťujeme správu a údržbu bytů a kanceláří včetně úklidu. Provádíme elektroinstalace, zednické a instalatérské práce, čištění odpadů a kanalizací. Zabýváme se rovněž truhlářstvím a drobným zámečnictvím. Součástí poskytovaných služeb je také úklid venkovních prostor a úprava zeleně. V neposlední řade se věnujeme realizacím dřevostaveb a montovaných staveb. Více informací naleznete na našich www.

Máška - izolace, s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu a montáže tepelných, chladových a akustických izolací, šitých izolačních pouzder na tělesa turbín, ventilů a strojních zařízení, která přesahují teplotu 1000 °C, izolačních skruží s AL polepem i bez polepu a standardních i nestandardních rozměrů dle požadavků zákazníka