• Detail firmy

Ivana Vacková

Základní popis

Nabízíme rychlé půjčky, o které můžete požádat online. U nás neplatíte žádné poplatky za zprostředkování a to ani po podpisu smlouvy na půjčku. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně.

Adresa

Zrzavého 1084/14
163 00 Praha 6 - Řepy

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71304258

Výrobky, činnosti

Finanční půjčky.

Kontaktní údaje

E-mail: info@pujckynajisto.cz
WWW: www.pujckynajisto.cz

Kontaktní osoba

Ivana Vacková - Jednatel

Mobil: +420 607 236 657
E-mail: info@pujckynajisto.cz
Další firmy v oboru

AuPortal s.r.o.

Specializujeme se na dovoz investičního zlata a stříbra do České republiky a na Slovensko, a to jak pro soukromé osoby, tak i pro živnostníky a majitele společností. Našimi partnery jsou přední zahraniční výrobci a dodavatelé investičního zlata a stříbra, kteří jsou v oblasti nákupu a logistiky investičního zlata a stříbra špičkovými odborníky. Dokážeme vyhovět potřebám malých i velkých investorů.

FININ GROUP s.r.o.

Naší specializací je investiční poradenství a zprostředkování obchodů s cennými papíry zalistovanými na newyorské burze NYSE a elektronickém trhu NASDAQ. Jsme schopni zajistit realizaci obchodů na všech významných světových burzách a také realizaci investic v nebankovním sektoru.

Petr Padevět

Nabízíme transport osobních a užitkových vozidel do hmotnosti 3,5 tuny. Působištěm je Praha, ale i odtahy zajišťujeme v rámci ČR i celé EU, zejména Německa a zemí Beneluxu.