• Detail firmy

Ivana Špirudová

Základní popis

Účetnictví - vedení, poradenství:vedení účetnictví daňové evidence. provádí zpracování mezd účetní poradenství, zpracování daňová přiznání.

Adresa

Bořetická 4140/1
628 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  68113617
  • Služby

Výrobky, činnosti

Účetnictví - vedení, poradenství

vedení účetnictví daňové evidence. provádí zpracování mezd účetní poradenství

Kontaktní údaje

Mobil: +420 725 839 524
E-mail: ispirudova@centrum.cz
WWW: www.ucetni-firma-brno.cz

Kontaktní osoba

IVANA ŠPIRUDOVÁ - Majitel

Mobil: +420 604 256 245
Další firmy v oboru

Účetní kancelář Čížková, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje kompletní účetní servis nejenom v Brně, ale i v širokém okolí. Vedeme účetnictví, daňovou evidenci a mzdy, zpracováváme daňová přiznání. Součástí poskytovaných služeb je rovněž zastupování klientů na příslušných úřadech či účetní a ekonomické poradenství. Pracujeme pro malé i velké organizace. Ceník služeb naleznete na našich webových stránkách.

Gral Moravia, a.s.

Nabízíme zakázkové vedení účetnictví pro podniky i drobné živnostníky. Zpracováváme podvojné účetnictví a také zajišťujeme vedení daňové evidence. Naše společnost Vám také nabízí možnost daňové optimalizace Vašich výdajů. Poskytujeme komplexní daňové poradenství. Věnujeme se externí mzdové agendě a zpracování účetní závěrky. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Soft - Econ, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou ekonomického informačního systému pro firemní prostředí. Nabízíme instalace ekonomického software na zakázku. Zpracováváme externí účetní agendu, externí daňovou agendu, vedení personální agendy a kompletní poradenství v této oblasti.