• Detail firmy

Ivana Nováková

Základní popis

Společnost se zabývá prodejem.

Adresa

Lípa nad Orlicí 73
517 21 Lípa nad Orlicí

Okres: Rychnov nad Kněžnou
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01802941
Rok založení:  2013
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- prodej zboží. Poskytování služeb pro zemědělství, zahradnictví, rybníkářství, lesnictví a myslivost, výroba textilií, textilních výrobků, oděvů a oděvních doplňků, návrhářská, designérská, aranžérská činnost a modeling, atd...

Kontaktní údaje

Mobil: +420 737 863 767
E-mail: novakova00@seznam.cz
WWW: www.kramky.cz/originalne-detem/soupravicka-pro-miminko/detail_foto

Kontaktní osoba

Ivana Nováková - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

LUTOMA s. r. o.

Nabízíme výkup a prodej nevyužitých zásob průmyslového charakteru, nářadí, nástrojů, strojů, zařízení a různých zásob. Prodáváme svěráky, profilové nůžky, vysekávací lis, vlnitý plech, signovačky, bazénovou chemii a různé elektrické nářadí. Specializujeme se na výkup kovů, materiálu z tvrdokovu a drahých kovů. Provádíme likvidace kovových odpadů.

VAPOS spol. s r.o.

Jsme výrobcem výklopných i pevných tažných zařízení k osobním vozidlům. Vyvíjíme a navrhujeme technologie a obráběcí stroje. Produkujeme zakázkovou výrobu přesných strojírenských součástí a vlastních obráběcích center.

Derpal Logistic s.r.o.

Zabýváme se obchodem s dřevěnými paletami, gitterboxy, kovovými obaly, včetně zajištění jejich oprav již od roku 1994. Pro poskytnutí kvalitního 24 hodinového servisu zajišťujeme dopravu 5-ti nákladními soupravami s minimální kapacitou 756 kusů palet. Měsíčně zobchodujeme 80 000 kusů palet. Naše výrobky je možné tepelně ošetřit ochranou HT nebo sušit na požadovanou vlhkost.