• Detail firmy

Ivana Keislerová

Základní popis

Vedení účetnictví, daňové evidence a DPH z naší kanceláře nebo u klienta vzdáleným přístupem. Zpracování mezd, personalistiky a veškerých daňových přiznání. Poskytujeme elektronickou komunikaci s úřady, podávání daňových přiznání a formulářů.

Adresa

Do Štěnovic 164/23
317 01 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63518449
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  2
Roční obrat:  1000000

Výrobky, činnosti

Účetnictví (služby)
Další firmy v oboru

Daňová kancelář - Ing. Josef Šlajs

Naše společnost se již řadu let věnuje vedení kompletního účetnictví. Zajistíme Vám vypracování daňové evidence a daňových přiznání. Daňové poradenství, které vám nabízíme, Vám poskytne právní pomoc a finančně ekonomické rady ve věcech daní, odvodů, poplatků a jiných podobných plateb, jakož i ve věcech, které s daněmi přímo souvisejí. Dále nabízíme služby v oblasti mezd - vedení mzdové agendy.

HACCP - MUDr. Vladimíra Kohoutová

Odborná pomoc při zavádění systému HACCP do potravinářské výroby i stravovacích služeb, vypracování příručky HACCP, jednorázové i pravidelné provádění interních auditů a školení v oblasti zásad správné výrobní a hygienické praxe.

A-Z EKOLOGIE s.r.o.

Provádíme kompletní ekologické poradenství: externí ekolog, odpady, vodní hospodářství, ochrana ovzduší, bezpečnostní poradce ADR, chemické látky, bezpečnostní listy, REACH, integrované povolení a další.