• Detail firmy

Ivana Jokešová

Základní popis

Dovolená po celém světě. Nabízíme zájezdy pouze renomovaných a pojištěných cestovních kanceláří, se kterými máme řádně podepsané smlouvy.

Adresa

Na Vyhlídce 36
680 01 Boskovice

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88208460
DIČ:  CZ8258043772

Výrobky, činnosti

Cestovní kancelář

Kontaktní údaje

E-mail: infosamtour@gmail.com
WWW: www.casamtour.cz

Kontaktní osoba

Ivana Jokešová - Majitel

Telefon: 724 247 396
E-mail: infosamtour@gmail.com
Další firmy v oboru

FRESCO TRAVEL, s.r.o.

Zajišťujeme online prodej letenek. Specializujeme se na levné letenky do celého světa, low cost letenky nízkonákladovými leteckými společnostmi. Výběr a rezervace dovolené, pobytů a ubytování v hotelech ve všech světových destinacích. Vízový servis, pronájem aut v zahraničí. Máme dlouholeté zkušenosti a školené cestovní konzultanty.

CESTOVNÍ AGENTURA GLOBUSTRAVEL.CZ

Nabízíme internetový a kamenný prodej zájezdů. Specializujeme se na přípravu nabídek, hlavně námi navštívených kapacit a hotelů, kde byli naši zákazníci spokojeni. Navštívili jsme za 10 let téměř všechny destinace Egypt, Kypr, Tunisko, Řecko, Bulharsko, Itálie, Chorvatsko, Turecko, Madeiru, Spojené Arabské Emiráty a Thajsko. V každé zemi jsme viděli minimálně 30 hotelů a známe hotely detailně.

Shuttle JIFI Jiří Filip

Zajišťujeme osobní přepravu osob do a z Českého Krumlova. Jezdíme do evropských měst, lázní a na letiště. Poskytujeme nadstandardní servis za standardní peníze.