• Detail firmy

Ivana Illéšová

Základní popis

Vyberte si ze široké nabídky námi nabízených služeb od úklidu domácností, kanceláří, bytových domů, obchodů až po žehlení a mytí oken.

Adresa

Pod vilami 32/28
140 00 Praha 4 - Nusle

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02342472

Výrobky, činnosti

Úklidové služby

Vyberte si ze široké nabídky námi nabízených služeb od úklidu domácností, kanceláří, bytových domů, obchodů až po žehlení a mytí oken. Jsme si jisti, že s našimi službami budete vždy stoprocentně spokojeni.

Kontaktní údaje

E-mail: sluzby-tip@seznam.cz
WWW: www.uklid-tip.cz

Kontaktní osoba

Ivana Illéšová - Majitel

Mobil: +420 773 782 353
E-mail: sluzby-tip@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

FAT Praha, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje údržbu bytového fondu již 26 let. V rámci této činnosti provádíme veškeré elektroinstalační, vodoinstalatérské, topenářské, zednické, kominikcé, klempířské, truhlářské, lykýrnické a úklidové práce. Léty nabyté zkušenosti jsou zárukou odborně a včas provedených kvalitních služeb. Poskytujeme prodlouženou 36-ti měsíční záruku. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

Lucie Jenšíková

Zajišťujeme internetový prodej úklidových pomůcek Eudorex, které můžete použít v celé domácnosti na široké spektrum povrchů. Dodáváme univerzální hadříky, hadříky z polyaktivního vlákna, nemačkavé utěrky na nádobí, houbičky s polyuretanovými kuličkami, supersavé mopy či mikrovláknové hadry. Nabízíme kvalitní čistící prostředky.

AXIOM REAL, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na odstraňování graffiti, sprejů a barev, mytí fasád, čištění povrchů, hliníku, ochranné antigraffiti nátěry, antikorozní úpravy a nátěry. Prodáváme čistící výrobky na dřevo a kovy, fungicidní prostředky a další. Provádíme tryskání a pískování.