• Detail firmy

Ivana Forétová

Základní popis

Provádíme veškeré grafické návrhy brožur, letáků, vizitek, log, originální ruční kreslení, návrhy a výroby samolepek, focení produktů, zpracováváme obchodní a servisní návody.

Adresa

Kollárova 528,
783 53 Velká Bystřice

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62345737

Výrobky, činnosti

grafické návrhy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 351 683
Mobil: +42 060 876 112
E-mail: ivana@foretova.cz
WWW: www.foretova.cz

Kontaktní osoba

Ivana Forétová - Majitel

Další firmy v oboru

K+R PRINT, s.r.o.

Firma je zaměřena hlavně na flexotisk a hlubotisk obalů, a to od dodávek výrobních, konfekčních strojů, přes tiskové formy a náhradní díly, až po další spotřební materiál. V povolování zastupovaných zahraničních firem máme pro Vás potřebné know-how.

Beta Ax - výroba reklam

Nabízíme komplexní servis v oblasti reklamy - výrobu reklam, poradenství, pronájem reklamních ploch a další. Věnujeme se fóliové reklamě, světelné reklamě, 3D reklamě. Zaměřujeme se také na focení reklamních materiálů a velkoplošný tisk nebo potisk materiálů. Vytvoříme pro Vás digitální grafiku na míru Vašim požadavkům.

DINASYS

Dodáváme informační a orientační systémy do interiérů a exteriérů, které mohou být vybaveny i hmatovými prvky a Braillovým písmem. Nabízíme orientační plánky, orientační mapy, orientační tabulky, orientační popisné štítky, orientační cedulky, akustický orientační majáček, popisné štítky v Braillově písmu, hmatové orientační systémy, vodící linie a pásy i dveřní cedulky.