• Detail firmy

Ivana Bukovjanová

Základní popis

Nabízíme cateringové služby. Zajišťujeme oslavy, svatby, rauty, zahradní párty i firemní akce. Zapůjčujeme stany a hudbu. Rozvážíme obědy a večeře.

Adresa

Jaselská 1844
753 01 Hranice

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  01636278

Výrobky, činnosti

Catering

Kontaktní údaje

Telefon: 723 757 459
E-mail: bukovjanova.ivana@seznam.cz
WWW: www.rauty-catering.com

Kontaktní osoba

Ivana Bukovjanová

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Libor Demeter

Nabízíme služby v oblasti cateringu. Zajišťujeme pořádání různých oslav, sportovních mítinků. Pořádáme grilování nebo dodáme čerstvé uzené potraviny. Poskytujeme somelierské služby.

Saxos cz s.r.o.

Jsme výhradním dovozcem absolutní novinky v ČR a SR ve světě limonád LIFESTYLE DRINKU - MINTANINE. Kofeinová limonáda 3.0 obsahuje pouze přírodní guaranu a z 99,99 % ji tvoří organické látky. Osvěžující příchuť máty, limetky a citronu si okamžitě získá vaše chuťové buňky. MINTANINE je svým složením a chutí vhodná alternativa ke klasickým energetickým nápojům. Patentováno a vyráběno v Německu .

LB GASTRO, s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti cateringu, závodního stravování a další. Zajišťujeme ozvučení a osvětlování akcí, laserové show, servis a instalaci zvukových systémů, světel a světelných efektů. Organizujeme bankety, oslavy, rauty, firemní a soukromé akce. Postavíme Vám pódium a pronajmeme zahradní párty stan. Pronajímáme pracovní a stavební stroje.