• Detail firmy

Ivana Baierová

Základní popis

Nabídka dálkového ovládání světel, topení, ovládání bran a závor a jiných zařízení přes protokol TCP/IP nebo SMS z mobilu.

Adresa

Rašelinová 2284/7
628 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48873110

Výrobky, činnosti

Nabízíme prodej, montáž a servis pro kamerové

Nabízíme prodej, montáž a servis pro kamerové, zabezpečovací a vstupní systémy. Strukturovaná kabeláž, uzavřené CCTV okruhy, bezpečnostní IP kamery

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 212 138
Mobil: 604 280 624
E-mail: mbaier@volny.cz

Kontaktní osoba

Milan Ing. Baier

Další firmy v oboru

B KONTAKT Security s.r.o.

Naše bezpečnostní agentura poskytuje profesionální služby v oblasti ostrahy osob, majetku i objektů. Nabízíme pult centrální ochrany, kompletní zabezpečení objektů, kontroly pohotovostním vozidlem, fyzická ostraha objektů, preventivní bezpečnostní prohlídky, elektronické pochůzkové systémy, bezpečnostní analýzy objektů, dálkový vizuální dohled apod. Zajišťujeme montáže zabezpečovacích zařízení.

VVservis, s.r.o.

Nabídka správy a údržby nemovitostí, ostrahy osob a majetku. Zajišťujeme dodávku a montáž zabezpečovacích systémů. Realizujeme školení BOZP a požární ochrany. Nabízíme ubytování ve vinařské oblasti Kobylí na Jižní Moravě.

IRMGROUP , spol. s r.o.

Nabízíme prodej a servis kancelářské techniky. Specializujeme se na návrhy, realizace a servis elektronického zabezpečovacího zařízení. Provádíme instalaci, správu a servis počítačových sítí.