• Detail firmy

Ivan Vovk

Základní popis

Tvorba internetových stránek a e-shopů. Nabídka webdesignu, grafiky, hostingu, aktualizací, optimalizací či redesignu stávajících www stránek.

Adresa

Pustina 30
566 01 Pustina

Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  10526706

Výrobky, činnosti

Tvorba internetových stránek pro firmy.

Kontaktní údaje

E-mail: ivan.vovk@antee.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Ivan Vovk - Majitel

Mobil: +420 736 504 086
E-mail: ivan.vovk@antee.cz
Další firmy v oboru

Profi-Seo s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti tvorby prezentací a elektronických obchodů, disponujeme dlouholetými zkušenostmi. Připravíme pro Vás webovou prezentaci, která bude oporou Vašemu podnikání a pomůže Vám zvýšit zisk či získat nové zákazníky. Neváhejte se na nás obrátit. Naši specialisté jsou tu pro Vás, aby Vás bylo opravdu vidět.

MH PC Servis s.r.o.

Věnujeme se servisu výpočetní, správě PC sítí a tvorbě webových stránek. Nabízíme kompletní zajištění pozáručních i záručních servisů PC, notebooků, mobilních telefonů, konfiguraci WiFi sítí, routerů, modemů a instalace OS Dále kompletní zajištění PC sítí- konfigurace serverů, tiskáren, PC stanic, kamerových systémů a vzdálenou podporu. Mimo jiné poskytujeme také hostingové služby.

Jindřich Žemlička

Poskytujeme služby v oblasti marketingu. Navrhujeme a tvoříme internetové prezentace, dále pak reklamní kampaně včetně zajištění jejich správy, zabýváme se SEO optimalizací pro vyhledávače, PPC reklamními kampaněmi apod. Technická podpora je samozřejmostí. Máme rovněž bohaté zkušenosti s produktovou fotografií. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.