• Detail firmy

Ivan Vobořil

Základní popis

Prodáváme sortiment pro výrobce nábytku, gastronomického a zdravotního vybavení. Jsme výhradním zástupcem firmy Fulterer/Merz a Simon

Adresa

Na Kotli 1167/19
500 09 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63237199
  • Služby

Výrobky, činnosti

Gastronomického vybavení

Výrobce gastronomického vybavení, především chladíci stoly, nábytek z nerezu.

Kontaktní údaje

E-mail: ivan.voboril@iwogroup.eu
WWW: www.skolaprodeje.cz
WWW: www.iwogroup.eu

Kontaktní osoba

Ivan Vobořil - Jednatel

Mobil: 602 558 254
Další firmy v oboru

HELIX s. r. o. - truhlářství

Specializujeme se na zakázkovou truhlářskou výrobu. Zařizujeme veřejné a bytové interiéry, i atypickým nábytkem. Dodáváme kuchyně, bytový nábytek, kancelářský nábytek, dveře z masivu a další komponenty do interiérů, vše dle individuálních požadavků zákazníka. Na našich stránkách naleznete fotogalerii realizovaných zakázek. Neváhejte nás navštívit!

AQUA TRADE s.r.o.

Jsme dodavatelem designového vybavení koupelen. Poskytujeme komplexní služby v oblasti navrhování interiérů i výstavních expozic. Zpracujeme vše od návrhu interiéru a technických výkresů až po realizaci. Nabízíme odborné poradenství v oblasti bytové architektury. Zaměřujeme se na privátní, komerční i developerské projekty. Náš individuální přístup vždy vede k vytvoření jedinečného prostoru.

FABRYKA MEBLI FORMA

Vyrábíme hotelový nábytek, kuchyně, kancelářský nábytek, skříně a nábytek jsou vyrobeny na zakázku. Zaručujeme vysoce kvalitní nábytek za nízké ceny!