• Detail firmy

Ivan Terpay

Základní popis

Stavby rodinných domů, základové desky, omítky, štuky, betonářské práce, zámkové dlažby, plotové podezdívky a oplocení,rekonstrukce, realizace veškerých stavebních a zednických prací.Působíme na Praze - východ, především na severu Prahy a okolí

Adresa

Otovická 143
193 00 Praha 9 - Horní Počernice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69065501

Výrobky, činnosti

Stavební práce.

Kontaktní údaje

E-mail: infostavebni@seznam.cz
WWW: www.pracestavebni.cz

Kontaktní osoba

Ivan Terpay

Telefon: 776 407 962
E-mail: infostavebni@seznam.cz
Další firmy v oboru

Jiří Jaroš - ZISTA

Nabízíme kompletní zemní a výkopové práce, terénní úpravy ploch, údržbu komunikací a ploch, komunální úklidové služby, dodávky přípojek, čištění vodních toků, úpravy vodních koryt a břehů, dodávky přípojek plynu, topení i kanalizací, pokládky dlažeb, štěpkování dřevní hmoty, jeřábnické práce, údržbu a sekání zelených ploch apod.

INTERPROJEKT s.r.o.

Společnost zajišťuje projekční a inženýrskou činnost. Nabízíme Vám technický dozor investora a různé druhy staveb. Mezi naši nabídku staveb patří například stavby městských infrastruktur, vodohospodářské a další. Neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám podáme veškeré informace k tomu, co Vás zajímá.

Eko-Air.CZ s. r. o.

Zabezpečujeme dodávky a montáž rekuperace, vzduchotechniky a klimatizací. Realizujeme stavbu pasivních domů a jsme registrovaným dodavatelem v dotačním programu Nová zelená úsporám.