• Detail firmy

Ivan Skřivánek

Základní popis

Provádíme veškeré tesařské práce a dodáváme montáž krovů, zjistíme rekonstrukce krovů a střešních konstrukcí, které dodáváme i na klíč. Nabízíme krytiny dřevěným a plastovým šindelem. Zajišťujeme kompletní klempířské a pokrývačské práce.

Adresa

U Řadovek 415
763 14 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18557481
DIČ:  CZ510409019
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Montáž a rekonstrukce krovů.

Dodáváme montáž krovů a provádíme rekonstrukce krovů a střešních konstrukcí. Zajišťujeme veškeré tesařské a truhlářské práce.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 914 679
Mobil: +420 607 849 245
E-mail: ivan.skrivanek@email.cz
WWW: www.tesarstvi-skrivanek.cz

Kontaktní osoba

Ivan Skřivánek - Majitel

Další firmy v oboru

Petr MIČKAL

Pokrývačstvím a klempířstvím se zabýváme již od r. 1996. Pokládáme střechy všemi u nás dostupnými střešními krytinami, dále se zabýváme rekonstrukcemi a opravami střech. Díky dlouholeté spolupráci s dodavatelskými firmami nabízíme pro naše zákazníky i možnost dodání střešních materiálů ze zahraničí. Ke všem střešním a klempířským výrobkům máme certifikáty na montáž. Působíme na Zlínsku a Valašsku.

Ing. Vladimír Marek - Zakázková výroba nábytku

Zaměřujeme s se na zakázkovou výrobu nábytku. Zajišťujeme výrobu kuchyní na míru, vestavěných skříní výklopných postelí a dalšího nábytku. Výrobu zajišťujeme z masivu, lamina nebo přírodní dýhy.

RONELT - Zdeněk KEDROŇ

Zabýváme se ohýbáním trubek a profilů na kvalitních CNC a NC strojích. Vyrábíme výfuky a tlumiče. Veškerá naše produkce je spojena se souladem ekologické rovnováhy. Snažíme se plně naplnit požadavky našich odběratelů. Více na internetových stránkách.