• Detail firmy

ivan saraj

Základní popis

Hip Hop Shop pro muže i ženy hip hop shop značky : Ecko, Rocawear, Pelle pelle, Karl Kani,Dada,Fubu,K1X,VOKÁL,New Era,BANDANA,Majestic,Snoop Dogg,Roca wear....a taky AKCE DNE

Adresa

Halouny 32
267 27 Halouny

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87330610

Výrobky, činnosti

Hip Hop Shop

Kontaktní údaje

E-mail: ivan.saray@seznam.cz
WWW: www.brooklyn-shop.cz/

Kontaktní osoba

Ivan Saraj - Generální ředitel

Telefon: 776 893 804
E-mail: ivan.saray@seznam.cz
Další firmy v oboru

Jan Srb

Provozujeme internetový obchod i kamennou prodejnu se zaměřením na sportovní vybavení, sportovní oblečení, sportovní obuv a tréninkové pomůcky. Nabízíme široký sortiment fotbalových míčů, dresů, fotbalových a futsalových kompletů, funkčního prádla, tašek, ruksaků a mnoho jiného. Dodáváme poháry a medaile. Sportovní zboží rovněž půjčujeme. Součástí poskytovaných služeb jsou také opravy míčů.

Miroslava Vyhnálková

Zaměřujeme se na výrobu a prodej sportovního oblečení. Nabízíme dresy, teplákové soupravy, trička, trenýrky a mnoho dalšího. Součástí poskytovaných služeb je rovněž nažehlování textilu, potisk textilu a výšivky, vše i na Vámi dodané zboží.

Renáta Kardohelyi - šití kostýmů na míru

Nabízíme šití sportovních, tanečních kostýmů a oděvů. Možnost i šití jiného sortimentu dle dohody, např. lůžkoviny, propagační a reklamní oděvy, kostýmy, ubrusy, zástěry, polštáře apod., lehčí pracovní oděvy a konfekce.