• Detail firmy

Ivan Roshkanyuk

Základní popis

Společnost zajišťuje stavební práce a rekonstrukce rodinných domů, bytů a interiérů na klíč. Poskytujeme také stavební dozor a projektové práce. Stavební firma zajistí kompletní realizaci stavby od prvních návrhů a potřebných úředních formalit, atd..

Adresa

Holečkova 332/5
150 00 Praha 5 - Smíchov

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28922964
Rok založení:  2009
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- stavební práce a rekonstrukce rodinných domů, bytů a interiérů na klíč.

Kontaktní údaje

E-mail: marsell.eu@centrum.cz

Kontaktní osoba

Ivan Roshkanyuk - Jednatel

Mobil: +420 774 858 713
Další firmy v oboru

ARDO KERAMIKA, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem luxusních švýcarských designových krbů, krbových kamen Attika, moderních zahradních krbů, kachlových kamen, kvalitních krbových vložek Rüegg, plynových krbů, kachlových kuchyňských sporáků a keramických kachlí. Vytvoříme pro Vás návrh krbu a zrealizujeme jeho výrobu. Dodáváme krby teplovzdušné, sálavé, hypokaustové s ohřevem vody teplovodními výměníky přímými i nepřímými.

INTERPROJEKT s.r.o.

Společnost zajišťuje projekční a inženýrskou činnost. Nabízíme Vám technický dozor investora a různé druhy staveb. Mezi naši nabídku staveb patří například stavby městských infrastruktur, vodohospodářské a další. Neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám podáme veškeré informace k tomu, co Vás zajímá.

TOKRA, s.r.o.

Prodáváme, montujeme a demontujeme plastová i hliníková okna či dveře. Nabízíme garážová a průmyslová vrata, rolety i stínící techniku. Dále realizuje zednické práce menšího rozsahu.