• Detail firmy

Ivan Loun

Základní popis

Společnost se zabývá náhradními díly Škoda a autodíly Škoda, autobaterie, výfuky a další doplňky.

Adresa

Švabinského 374/42
149 00 Praha 4 - Chodov

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  16066812
DIČ:  CZ5704100160
Rok založení:  1992
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- nabídka originálních náhradních dílů pro tyto typy vozů Škoda: Š105 - 130, Favorit, Forman, Felicia, Felicia kombi, Fabia, Octavia, Roomster, Superb, Yeti.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 883 687
Mobil: +4206 023 722 82,
E-mail: auto-loun@seznam.cz

Kontaktní osoba

Ivan Loun - Majitel

Další firmy v oboru

Jiří Nachtmann

Provádíme výměnu autoskel, kompletní servisní a mechanické práce všech osobních i užitkových vozů. Zajišťujeme diagnostiku vozidel veškerých značek. Připravíme vozy na STK, regenerujeme filtry pevných částic. Zabezpečujeme likvidaci škodních událostí a opravy vozidel z povinného ručení.

AUTOSKLO EURO GLASS s.r.o.

Provádíme výměny autoskel u osobních automobilů, autobusů a nákladních automobilů. Nabízíme prodej autoskel a kompletního příslušenství. Zajišťujeme vyřízení pojistných událostí s pojišťovnami.

Karel Mařatka

Zajišťuji komplexní služby v oblasti pojištění - nabízím pojištění domácností, firem, vozidel, občanů. V pojištění občanů postupuji na základě finančního plánu. Věnuji se rovněž refinancování hypoték a úvěrů. Sjednávám zhodnocení investic. Doporučuji aktualizaci pojistek, tak aby aktuálně zajistily potřeby rodin v případě nenadálé události. Budování majetku - další možnost zajištění viz níže.