• Detail firmy

Ivan Král

Základní popis

Nabízíme kalendáře na rok 2009 a novoroční přání, kalendáře na zakázku dle Vašich požadavků, několikajazyčné publikace o Praze, fotografické služby, realizace zakázek od grafického návrhu až po tisk, výroba propagačních tiskovin, zajistíme přítisk.

Adresa

Václavské nám. 835/15
110 00 Praha 1 - Nové Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15326667
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

nabídka

kalendáře,novoroční přání,fotografické služby,realizace zakázek od grafického návrhu až po tisk,výroba propagačních tiskovin, zajistíme přítisk.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 217 784
Mobil: +420 602 334 922
E-mail: kral@foto-ivan-kral.cz
WWW: www.foto-ivan-kral.cz

Kontaktní osoba

Ivan Král - Majitel

Mobil: +420 602 735 506

Pavla Králova - Manažer projektu

Mobil: +420 602 334 922
E-mail: pavla@foto-ivan-kral.cz
Další firmy v oboru

René Volfík

Fotografujeme společenské, kulturní, politické, sportovní a firemní akce. Specializací firmy je především reportážní fotografie. Do našeho portfólia patří rovněž fotodokumentace výrobních procesů a drobné produktové fotografie. Nedílnou součástí poskytovaných služeb je fotografování svateb. Neváhejte nás kontaktovat! Vyfotíme Váš velký den k Vaší spokojenosti.

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.

BÄR, spol. s r.o.

Zabýváme se výrobou audiovizuálních, dokumentárních, dabingových, prezentačních a výukových pořadů v profesionálně zařízeném studiu.