• Detail firmy

Iva Žlebská

Základní popis

Stavební dozor, technický dozor, zpracování propočtů a cenových kalkulací, zpracování výkazu výměr, inženýring (vyřízení stavebního povolení, ohlášení stavby, veřejnoprávní projednání s úřady, kolaudace, zpracování technických posudků).

Adresa

Sportovní 2718
276 01 Mělník

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66409284
  • Služby

Výrobky, činnosti

Technický dozor investora

Kontaktní údaje

Mobil: +420 606 615 415
E-mail: zlebska@seznam.cz
WWW: www.abc.cz/firma/iva-zlebska/

Kontaktní osoba

Iva Žlebská - Majitel

Další firmy v oboru

HORTISCENTRUM s.r.o.

Projekce, realizace a údržba zeleně včetně terénních úprav a kácení stromů. Zahrada - zahrady na klíč, zakládání trávníků (trávníky), vodní plochy - jezírka, pergoly, závlahové systémy. Zahradní centra v Židlochovicích a v Čáslavi.

pobaltí.cz economica s.r.o.

Specializujeme se na účetní poradenství a vedení účetnictví. Zpracováváme daňová přiznání pro fyzické i právnické osoby, zajišťujeme výpočty mezd a vedení personalistiky. Našim klientům nabízíme zastupování na úřadech.

Koordinátor BOZP - Barbora Jurčovská

Má nabídka zahrnuje službu odborně způsobilého koordinátora BOZP na staveništi, jak pro přípravné fáze projektů, tak pro samotnou realizaci stavby, včetně zpracování Plánu BOZP. Činnosti KOO BOZP se aktivně věnuji již od roku 2009. Pro podrobnější informace o mně, prosím navštivte mé webové stránky. V případě jakýchkoli dotazů mne neváhejte kontaktovat.