• Detail firmy

Iva Šilhavá

Základní popis

Provádíme pravidelné i jednorázové úklidy domácností,kanceláří a společných prostor v bytových domech.Zaměřujeme se na úklid koupelen a WC.

Adresa

Haškova 945/14
460 06 Liberec VI - Rochlice

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  86810138

Výrobky, činnosti

Úklidy domácností,kanceláří a společných prostor.

Provádíme pravidelné i jednorázové úklidy domácností,kanceláří a společných prostor v bytových domech.Zaměřujeme se na úklid koupelen a WC,čištění koberců mokrou cestou,úklid chod obytných domů a další.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 482 736 912
Mobil: +420 604 501 946
E-mail: info@onesto-cz.cz
WWW: www.onesto-cz.cz

Kontaktní osoba

Iva Šilhavá - Majitel

Mobil: +420 739 696 070

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AUTOMYČKA HOSTIVAŘ s.r.o.

Naše automyčka Hostivař poskytuje kompletní služby v oblasti čištění a ošetření aut. Nabízíme mokré a suché ruční mytí aut, čištění interiéru aut včetně možnosti čištění ozonem, tepování interiéru, čištění kůže aut, renovace laku vozidel, mytí dodávek a kompletní voskování aut. Každý měsíc přinášíme našim klientům zajímavé akce. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Autodoprava J + M Zeman s.r.o.

Naše společnost Vám nabízí přepravu sypkých materiálů od 1t do 30t. Přepravu zajišťujeme sklápěcími vozidly (Tatra 6x6 a 8x8, souprava). Nabízíme práce kropicím vozem (umývání komunikací, dovoz vody) + strojní zametání (traktor + koště vč. sběru). Dále zajišťujeme veškerou stavební techniku (bagry, nakladače, jeřáby, válce). Realizace zpevněných lesních a účelových cest a ploch. Přeprava zboží.

MADER Interiéry s.r.o.

Specializujeme se na prodej podlahových krytin. Nabízíme přírodní podlahové krytiny, parkety, lamináty a koberce. Veškeré podlahové krytiny pokládáme, betonový povrch před pokládkou upravíme. Prodáváme a montujeme žaluzie a markýzy, čistíme koberce a PVC. Prodáváme záclony a dekorační látky včetně látek čalounických. Sušice a jižní Čechy.